רוצה לקבל קופון לקולקציה החדשה? לחצי כאן

תקנון אתר

תקנון חברת אביטל רוזנטל מעצבת אופנה בע”מ ח.פ. 516482999

כללי:

 1. כל האמור בתקנון זה ו/או באתר מנוסח בלשון נקבה אך מתייחס לשני המינים.
 1. ביצוע כל פעולה באתר, לרבות כניסה אליו, גלישה בו או רכישת מוצר באמצעותו כפופה לאמור בתקנון זה.
 1. האתר וכל המופיע בו, לרבות כל תמונה ו/או מוצג הינו קניינה של חברת אביטל רוזנטל מעצבת אופנה בע”מ (להלן: “החברה“). האתר הינו בעלותה הבלעדית של החברה.
 1. גלישה באתר ו/או רכישת כל מוצר באמצעותו כפופה להוראות כל דין. נאסרת בזאת כל פעולה שאינה לפי כל דין הן הדין הישראלי והן דין בינלאומי כלשהוא.
 1. יום ביצוע ההזמנה – ייחשב לפי היום בו התקבל במחשבי החברה אישור מחברת האשראי על העסקה שביצעה המזמינה.
 1. ימי עסקים שייחשבו לימים לצורך חישוב הימים הינם ימים, ראשון – שישי בלבד, ימי שבת, ערבי חג וחול המועד לא ייחשבו ימי עסקים. (למעט ערבי חג וימי מכירות שהסניפים פתוחים גם במוצ”ש)
 1. אתר משמש כחנות וירטואלית למכירת ביגוד ע”י החברה והוא בבעלותו הבלעדית של החברה ומנוהל על ידה. 
 1. לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של החברה במייל [email protected]  או לטלפון 0509444852/3.
 1. תקנון זה מהווה הבסיס החוקי היחידי להזמנות ולשימוש באתר והוא בלבד הדבר המסדיר והקובע את היחסים בין החברה לבין הגולשת באתר ו/או המזמינה דרך האתר.
 1. כל מי שמבצעת הזמנה ו/או רכישה דרך האתר של החברה מצהירה בעת ביצוע הפעולה כי היא קראה תקנון זה, הבינה את האמור בו, וכי היא מסכימה לכל ההוראות והתנאים המופיעים בתקנון זה, וכי בעתיד לא תהיה לה או למי מטעמה שום טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים המופיעים בתקנון זה.
 1. החברה רשאית לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי בלבד וללא צורך במתן שום התראה ו/או הודעה מוקדמת.
 1. מחירי המוצרים המופיעים באתר כוללים מע״מ במידה וחל, על פי הדין.
 1. רישומי המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו כראיה הבלעדית והיחידה לכאורה לנכונות ביצוע פעולות באתר החברה.
 1. כל תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. כן מוסכם ומובהר, כי החברה תעשה את מיטב יכולתה כדי להציג  את המוצגים מדויק ככל האפשר. כמו כן מידות של המוצגים באתר אינן כפופות ו/או חופפות לשום אתר אינטרנט המחשב מידות כלשהוא ו/או למידות של חברה אחרת כלשהיא.
 1. החברה אינה מתחייבת ו/או מחויבת להחזיק מלאי ומידות של כל הדגמים ו/או הבגדים שתמונותיהם מופיעות באתר בכל עת, וכל הדגמים המופיעם באתר הינם להמחשה בלבד.
 1. החברה עושה ותעשה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע המדויק ביותר. אך יובהר בזאת, כי עלולים להופיע בו, שלא במכוון ובתום לב, אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 1. המחירים המופיעים באתר על גבי המוצרים הינם בשקלים חדשים, ואינם כוללים עלות של דמי משלוח. מחיר עלות המשלוח ייקבע ע”י הנהלת החברה בלבד ואינו כפוף למחירי המשלוח של דואר ישראל ו/או כל חברה משלוחים אחרת כלשהיא ובהתאם למדיניות החברה בלבד.
 1. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת וללא צורך במתן הודעה מוקדמת. המחיר הסופי של ההזמנה ייקבע לפי המחיר המופיע בעת ביצוע ההזמנה. כן מובהר כי הנהלת החברה ו/או האתר לא תציג מחיר מסוים באתר אשר ישונה בעת ביצוע התשלום באופן מכוון.
 1. הנהלת האתר רשאית להציע מבצעים, הטבות והנחות בהתאם לשיקול דעתה, ולהפסיקם ו/או לשנותם בכל עת ללא צורך במתן הודעה מראש.
 1. מובהר כי החברה רשאית להציג פרסומות באתר האינטרנט עפ”י שיקול דעתה הבלעדי.
 1. תנאי השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו חלים על כל משתמש בכל שימוש ומכל מקום שהוא, באמצעות כל מחשב או כל מכשיר אחר שמתאפשר ממנו שימוש מעין זה (כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו״ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בכל דרך שהיא בין באמצעות רשת האינטרנט פרטית ו/או ציבורית, ובין באמצעות כל אמצעי תקשורת אחרים.
 1. הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל לקוחה. שימוש בחשבונות כפולים מהווה הפרה של תקנון החברה והחברה תהיה רשאית לנקוט בכל פעולה שהיא לרבות מחיקת כל החשבונות של אותו משתמש והגשת תביעה לביהמ”ש. מ
 1. מבצעים וקופוני הנחה חלים על הפריטים שישתתפו במבצע ויופיעו באתר בלבד. מבצעים וקופוני הנחה לא חלים על פריטים בסייל (SALE), פריטי וינטג’ ומותגים חיצוניים בשום מקרה. במידה ותחול טעות והקופונים ו/או המבצעים יחולו אף על הפריטים האמורים, תהיה החברה רשאית לבטל את העסקה ולפצות את הלקוח עפ”י שיקול דעתה הבלעדי בלבד. תנאי המימוש של קופונים ו/או מבצעים ו/או מבצעים מתחלפים, מפורטים בסופו של עמוד התקנון. ניתן לממש את הקופון ברכישה באתר בלבד, פעם אחת בלבד. במקרה של החזרת פריט שנקנה בהנחה עם שימוש בקופון, הסכום שיוחזר יהיה זה ששולם לאחר הנחה. במידה והמבצע יותנה בקניית כמה מוצרים יחדיו, החזרת מוצר תבטל את כל ההנחה שניתנה בגין העיסקה ולא רק באופן היחסי כלפי המוצר שהוחזר.
 1. תיוג ברשתות החברתיות בתגית הבאה –  Avital Rozental# -או בכל תגית אשר קשורה למותג Avital_zh תהווה אישור לשיתוף בתוכן הוויזואלי, ברשתות החברתיות, ובכל מקום על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, שלאחר התיוג יבחר להצגה באחת מהקטגוריות. גולשת שאינה מעוניינת שתכניה יוצגו באופן הנ”ל תפנה לחברה באמצעות שירות הלקוחות של החברה באתר האינטרנט או בשירות הטלפוני, והחברה תסיר את התכנים בתוך יום עסקים אחד.  

הרשמה לאתר החברה וביצוע הזמנות דרך האתר:

 1. הרשמה לאתר תתבצע בעת הכניסה לאתר ע”י מילוי הפרטים של המבקש לפתוח חשבון שידרשו ע”י מנהלי האתר, לאחר מכן בחירת שם משתמש ובחירת סיסמה. לאחר פתיחת החשבון תתאפשר הכניסה לחשבון ע”י הזנת שם המשתמש והסיסמה בלבד ללא צורך במילוי הפרטים.
 1. רכישת ו/או הזמנת מוצרים באתר תתבצע רק על ידי לקוחה אשר רשומה באתר החברה באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר וזאת לאחר הכניסה לחשבון האישי. יובהר בזאת כי מילוי כל הפרטים במדויק, ובכלל זה כתובת הדואר של הנמען מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.
 1. פרטיה האישיים של הלקוחה ישמשו אך ורק לצורך הרישום ולזיהוי הלקוחה מובהר כי לא ייעשה בהם שום שימוש שלא ברשות הלקוחה אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר. מדיניות הפרטיות של האתר מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר.
 1. על מנת שהחברה תוכל לעמוד בהתחייבותיה למסירת ההזמנה  ליעדה ולמניעת  תקלות, יש להקפיד בעת מסירת הפרטים על מתן כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. במידה  ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שאינם מדוייקים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם ובשל כך לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה, והחברה לא תחויב בגין אי הגעת הפרטים ליעד המצוין. במקרה של חזרה של דבר הדואר -שנשלח ללקוחה-  לחברה בגין כתובת לא מדוייקת, תחוייב הלקוחה בעלות דמי המשלוח לפי מחיר המשלוח שנקבע ע”י החברה ולא לפי המחיר הנקוב בדואר ישראל או בחברת משלוחים אחרת אשר החברה משתמשת או לא משתמשת בשירותיה, בנוסף תחוייב הלקוחה בדמי הטיפו.
 1. בעת ביצוע ההזמנה תתבצע התקשרות עם חברת אשראי ע”י החברה לשם אישור התשלום מחברת האשראי, רק לאחר קבלת האישור ע”י החברה תאושר ההזמנה ותשלח הודעה ללקוחה. למען הסר יובהר, כי מועד ההזמנה הינו המועד בו אושרה העסקה על ידי חברת האשראי.
 1. פרטי הזמנה למשלוח כפי שהוזנו ע”י הלקוחה בטופס ההזמנה והתקבלו במחשבי החברה יהוו הראיה הבלעדית והיחידה הן לאישור ההזמנה והן לכתובת שאליה תשלח ההזמנה
 1. במקרה בו לא אושרה העסקה ע״י חברת האשראי, תקבל מבצעת הפעולה הודעה מתאימה על כך והיא תידרש למסור אמצעי תשלום אחר. 
 1. אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי מחסני החברה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. במידה ולא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג’. האמור הנו בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוחה את מלוא הסכום ששילמה במידה ואכן שילמה לחברה ו/או תבטל החברה את החיוב במידה ובוצע. יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת מלוא הסכום ששולם לחברה על ידי הלקוחה.
 1. כל לקוחה תהיה רשאית להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה – אך היעד האחרון למשלוח שיעודכן על ידי הלקוחה יישמר במאגר החברה כיעד המבוקש של הלקוחה, וכל הזמנה נוספת בעתיד תשלח לכתובת זו, עד לקבלת עדכון על שינוי כתובת.
 1. יודגש כי החברה תהיה זכאית שלא לאשר הזמנה של לקוחה מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי. אף לאחר שנמסרו הפרטים, המסמכים המחייבים אושרו וניתנה הסכמת הלקוחה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, ובכפוף למתן הודעה על אי אישור ההזמנה, במקרים להלן:
 • אם בעת ההרשמה באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים;
 • אם בוצעו מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר או בהנהלת האתר, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של הנהלת האתר;
 • אם שירותי האתר שימשו לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה;
 • אם הופרו תנאי הסכם זה, תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר;
 • אם ישנו חוב כספים לחברה או לחברות הקשורות עם החברה והחוב לא נפרע, למרות שחלף המועד לתשלומו;
 • אם כרטיס האשראי שברשות הלקוחה נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
 1. לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל הנהלת האתר.
 1. אם יתברר שכרטיס האשראי של הלקוחה אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, או שחברת לאומי קארד (או כל שירות ארנק אלקטרוני זמין אחר) אינה מכבדת את החיוב, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידי החברה, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוחה לשם השלמת העסקה או ביטולה.

 

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים:

 1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק), וככל שיש סתירה בין הוראות תקנון זה להוראות החוק, יגברו הוראות החוק.
 1. בידי המזמינה (ולא הנמענת) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן: כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
 1. ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוחה לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוחה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.
 1. במקרה של ביטול עסקה, לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה במחסני החברה, יינתן זיכוי כספי בניכוי 7% מסכום העסקה המקורי. עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – וכשהוא ארוז באריזתו המקורית ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).
 1. החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שמוחזרה.
 1. ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת לאזיקון – תוך 14 יום מקבלתו.
 2. לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
 1. אופן החזרת הפריטים- הלקוחה תשלח את הפריט חזרה לחברה בתיאום מראש עם החברה,
  המשלוח יהיה על חשבון הלקוחה.
 1. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.
 1. החזרת פריטים תתאפשר עד לתום 2 ימי עסקים שאינם ימי מנוחה לאחר יום המסירה. החב רה תהיה זכאית להחזיר את הכספים בניכוי של 7% משווי ההזמנה או בניכוי של 100 ש”ח- הנמוך מביניהם.

במידה ותבחר בקבלת  זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם- ללא ניכוי.

 1. החזר כספי מותנה בכך שהלקוחה שילמה על המוצר 50 ₪ ומעלה.החזר כספי בניכוי  7% אחוז אשראי 
 2. ביטול עסקה על מבצע 1+1 לא מתקיים על החזרת פריט אחד, על הצרכן להחזיר את 2 הפריטים תוך 5 ימי עסקים בלבד לקבלת שובר זיכוי או 48 שעות לבקלת החזר כספי בניכוי 7% (בתוך זמן ההחזרה הקבוע בתקנון) לא יתקיימו החלפות על פריט אחד מתוך 2 שנרכשו במבצעים 1+1.

אספקה ומשלוחים: 

 1. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות או באמצעות דואר רשום, במסגרת זמן ההספקה שהובטח בעת ביצוע ההזמנה באתר.
 1. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים שבחרה הלקוחה לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה, וזאת בהתאם לכתובת המשלוח ולכמות הפריטים. במקרה של עסקה בתשלומים, יתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.
 1. במשלוחים באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש, טרם מסירת ההזמנה ללקוחה. החברה מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות תוך יומיים ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 5 ימי עסקים. במידה ומדובר על יישובים רחוקים – יישובי הערבה, אילת, יישובים מעבר לקו הירוק ויישובים ברמת הגולן – החברה לא תוכל להתחייב להגעה עד 5 ימי עסקים. במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תישלח באמצעות דואר רשום.
 1. משלוח בדואר רשום – זמן השילוח תלוי בדואר ישראל, אך ההתחייבות שלהם הנה עד 14 ימי עסקים לכל היותר.
 1. בשירות Avital Rosental express זמן המשלוח יהיה בהתאם לאמרו לעיל:
 • זמינות השירות – ימים א-ה בין השעות 10:00-17:00 (בימי חול בלבד).
 1. החברה אינה תשיא באחריות בשל עיכובים של חברות השילוח השונות.
 1. האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת המשלוחים. החברה רשאית אך לא מתחייבת לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. ככל והתקבלה הזמנה כזו ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת החברה לספקה, ובלבד שהודיעה החברה בתוך יום עסקים אחד על אי ביצוע משלוח לכתובת ההזמנה.
 1. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.
 1. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, ובתנאי שבבעלות הלקוחה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.  

אחריות החברה: 

 1. החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמשת ו/או לגולשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא  – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.
 1. נפלה טעות קולמוס בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר.
 1. תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים במידות בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין מידות הפריטים הנמכרים בפועל.
 1. בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך הבגד/מוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 1. החברה אינה אחראית לשימוש שתעשה הלקוחה ו/או המזמינה שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה לרבות ביצוע כביסה ו/או כל שימוש אחר בבגדים הנרכשים באתר.
 1. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.
 1. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחה סבורה כי המוצרים שרכשה באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 0509444852/3 , והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.

 זכויות יוצרים:  

 1. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תאור ועיצוב הבגדים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.

 

 1. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב בגדים, תמונות הבגדים וכיוצא בזאת, בלא קבלת רשותה של החברה מראש ובכתב.
 1. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.
 1. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן).
 1. השם Avital Rosental וכן שם האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.
 1. ככל שיש סימני מסחר (לרבות תמונות, שרטוטים וכדומה) שנמסרו לפרסום על ידי החברות המציעות מוצרים ושירותים למכירה באתר, כי אז סימני המסחר הנם רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בהם ללא הסכמתן.
 1. כל התוכן המילולי, אייקונים וכל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החברה ובעלי החברה.
 1. יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.
 1. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו’ב, לכל מטרה אחרת.
 1. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.
 1. אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.

מדיניות פרטיות, מאגר מידע ודיוור ישיר:

 1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: “הנרשמת”) במסגרת מילוי טופס ההרשמה יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של החברת.
 1. הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוחה עדכונים באמצעות חשבונה באתר או באמצעות הדואר האלקטרוני. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ’ב – 1982.
 1. החברה לא תמסור את פרטיי הנרשם, אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: (א) אם תידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין; (ב) אם תקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידי הנרשם ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הנרשם לבין חברה; (ג) אם תארגן החברה את פעילותה במסגרת גוף אחר- וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילותה עם פעילותו של גוף אחר – החברה תהיה זכאית להעביר לגוף האחר הנ”ל את פרטי הנרשם ובלבד שהגוף האחר יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו. (ד) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי ביצע הנרשם מעשה ו/או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם. (ה) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה חשד כי הנרשם ביצע שימוש לצורך ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או כדי לאפשר, להקל, לסייע ו/או לעודד את ביצועו של מעשה כזה; (ו) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי הפר הנרשם איזה מתנאי התקנון ו/או כל הסכם עם חברה ו/או עם מי מטעמה; (ז) אם וככל שהדבר יידרש לצורך פעילות החברה, כגון העברת פרטים לעובדים, לקבלני משנה ולגופים אחרים השותפים או המעורבים בהפעלת הפעילות השיווקית של החברה. לנרשמים לא תהיה טענה או דרישה כלפי החברה בקשר למסירת פרטיהם כאמור והם מוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה כאמור.
 1. מילוי טופס ההרשמה מהווה הסכמה של הנרשם לכך שפרטי הנרשם שלו וכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטים אלה וכל מידע אודותיו שהגיע ו/או יגיע לידיעת חברה, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של חברה או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות הבאות: (א) למטרות שיווק, פרסום, קידום מכירות ומכירות ולמטרת פניה לנרשם בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון (לרבות בכתב, בדפוס, בטלפון, הודעת טקסט, בפקסימיליה, בדרך ממוחשבת או באמצעי אחר); (ב) לצרכי עידוד נאמנות, ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי; (ג) לצרכים פנימיים, כגון צרכי תחקור תלונות ו/או ביקורות; וכן (ד) לצרכי דיוור חומר שיווקי ופרסומי, לרבות באמצעות “עוגייה” ((cookies שימוש כאמור בפרטי הנרשם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות. עוד מוסכם שמידע כאמור יחשב לקניינה של החברה והנרשם מוותר בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות ויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א 1981. החברה לא תיחשב כמפרת התחייבות לפרטיות או פוגעת בפרטיות משתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ”ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמש או להתחקות אחריו על ידי אחר, ואשר נובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל ותקשורת מחשבים בפרט.
 1. הנרשם מאשר שידוע לו שלא חלה עליו חובה חוקית למסור את פרטיו וכי מסירת המידע הנ”ל נעשית מרצונו החופשי ובהסכמתו. הנרשם מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילא ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.
 1. נרשמים: (א) שמתנגדים לשימוש בפרטיהם; או (ב) שמעוניינים להסיר עצמם ממאגר המידע הרשום בבעלות חברה; או (ג) שמבקשים שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר; יודיעו על כך בכתב באתר האינטרנט של החברה _____________ או באמצעות מנגנון ההסרה שיימצא בכל דיוור ובמקרה זה החברה תפעלו בהתאם להוראה שנמסרה לה.

  שמירה על סודיות:

 1. החברה אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.
 1. החברה משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. החברה משתמשת בחברת יעד שריג HYP, חברת סליקת כרטיסי אשראי ואבטחה המובילה בישראל לצורך בדיקת ואבטחת המידע.  יעד שריג עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI Level 1..
 1. תקני האבטחה החמורים שהאתר עומד בהם נועדו להגן על הצרכנים, הסוחרים וחברות האשראי. החדרת ה-PCI DSS מעלה משמעותית את רמת האבטחה ולכן מסייעת בטיפוח האמון של משתמשי סליקה אונליין בשימוש בכרטיסי אשראי. חברת קרדיט גארד משתמשת בשרותי חברת קומסק, המתמחה באיתור פרצות ברשת, חשיפת החורים במערכת מחשוב האתר והשרתים, וחסימתם מפני פריצות וחדירה מבחוץ. שירות ההסמכה לתקן כולל את כמות ומגוון הבדיקות הרב ביותר ברמת התקן הגבוהה ביותר רמה 1.
 1. האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSLכלומר כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל הלקוח) לאתר (כלומר שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר. כלומר, ה’אבטחה’ המובטחת הינה הצפנה של המידע. הצפנה הינה שיטה ל’עירבול’ שנועדה להטעות צדדים עוינים ומתבצעת בשני פרטנרים: השולח מערבל והמקבל מפענח. שיטת הערבול מתבססת על פונקציות מתמטיות, והמיוחד בשיטה (דוגמת RSA) היא בכך שמספיק מפתח אחד בצד הלקוח כדי לערבל ולפענח נדרשים שניים.
 1. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוחה או למי מטעמה, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 1. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומות באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוחה.
 1. הנהלת האתר עושה מאמץ לספק ללקוחה שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, הנהלת האתר אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה
 1. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע״י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו’ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמשת או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.

מבצעים והטבות:

 1. רכישה מ-SALE אינה כוללת הנחות קבועות או חד-פעמיות
 1. החזרת פריטי SALE : פריטים שנכרשו ב-SALE ניתנים להחזרה בהתאם למדיניות החזרות של החברה, ניתן תן יהיה להחזיר פריטי SALE עד שני ימי עסקים מיום שנרכשו, בניכוי של 7% משווי ההזמנה, או החזר כספי בסכום של 100 ש”ח – הנמוך מביניהם. במידה והלקוחה מעוניינת בהחזרת הפריט וקבלת קרדיט עבורו לשימוש עתידי באתר, שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם. בכל מקרה, לא ניתן יהיה לרכוש ב – SALE עם זיכוי שנתקבל מהחזרת מוצר שנרכש במחיר מלא
 1. החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש”ח.
 1. החזרת פריט בהזמנת בפורמט של משלוח עד הבית – ניתן להחזיר עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ובלבד שהמוצר התקבל בבית הלקוחה ונתינה לה אפשרות לבדוק את הפריט למשך 48 שעות.
 1. אביטל רוזנטל מעצבת אופנה בע”מ שומרת לעצמה הזכות לשנות את ההטבות המצוינות לעיל בהתאם לשיקול דעתה.

החזרות:

 1. יובהר, החזר כספי יתאפשר רק במקרה שמחיר הפריט הינו מעל 50 ₪ ובהתאם למועד הקבוע בחוק.

מועד המצאת פריט באמצעות ביצוע הזמנה באינטרנט:

שליח עד הבית

עד  5 ימי עסקים

כל מקום ברחבי הארץ

חברת שליחויות

דואר רשום

עד 14 ימי עסקים

כל מקום ברחבי הארץ

דואר ישראל

       
 1. ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן. ביישובים אלה אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח עד 5 ימי עסקים.
 1. אנו מתחייבים לארוז ולהוציא עבורך את החבילה למשלוח עד יומיים מרגע ההזמנה.
 1. בנוסף, ניתן לבחור בקופה באופציה של איסוף עצמי בחינם. לאחר שקיבלת מאיתנו אישור כי החבילה מוכנה עבורך, ניתן יהיה לאסוף אותה בסניף ב”ב בלבד ר”ע 65 בני ברק. שעות הפתיחה של החנות הן בימים א’-ה’ 11:00-21:00 ובימי ו’ 10:00-13:00.

משלוח עם שליח עד הבית

 1. השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. שעות המשלוחים הן 20:00-8:00, על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה במידה וחברת השליחויות אינה מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, ניידע אותך בעניין ונשלח את ההזמנה באמצעות דואר רשום.
 2. במקרה בו התקבל אישור מהלקוח להניח את המשלוח ליד הדלת או בארון חשמל, החברה לא תהא אחראית לכל נזק או אובדן או נזק עקיף או אחר מכל סוג שהוא שיגרמו למשלוח מתוצאה מכך.7